» O nás

Firma Zahradníctva GREEN vznikla v roku 2013 so zameraním na údržbu a realizáciu okrasnej zelene. Naša firma ďalej ponúka služby v oblasti malých záhradných stavieb ako sú zámkove dlažby, ploty, spevnene svahy a suché múriky.


a (6)


V roku 2006 sme do ponuky služieb pre zákazníkov pridali vývoz stavebného a komunálneho odpadu. Táto činnosť zahŕňa aj prenájom kontajnerov rôznych veľkostiach od 3 do 8 m3. Počas zimného obdobia poskytujeme profesionálne a dlhoročné skúsenosti so zimnou údržbou komunikácii a objektov v meste Žilina, ktoré sú garanciou nasej odbornosti a flexibility.


V roku 2011 sme sa stali spoločnosťou Záhradníctvo Green Žilina s.r.o., sídlo ul. Na Sefranici 27. Naše pôsobenie sme rozšírili o realizáciu výkopových prác minibagrom pre inžinierske siete. Ponúkame taktiež kompletný servis s odvozom výkopového materiálu na skládku alebo následnú recykláciu. Za všetky roky našej činnosti si naša spoločnosť vybudovala dobre meno a získala veľa spokojných zákazníkov. Nakoľko sa snažíme svoju prácu vykonávať a pristupovať k nej zodpovedne a profesionálne je našou odmenou ich dlhoročná spokojnosť. Veríme, že so spoločnosťou Záhradníctvo Green Žilina s.r.o., budu aj naši noví zákazníci spokojný a spolu tak vytvorime miesto pre oddych a relax.